TEK

37. DRENov tek in pohod - rezultati in utrinki

Tudi letošnji dogodek je združil vse športne zanesenjake in željne druženja, rezultat pa je veliko filmskega in slikovnega gradiva tako iz tal kot iz zraka. Vabljeni k ogledu...
Hkrati naprošamo vse, ki ste fotografirali letošnji dogodek, da nam po elektronski pošti pošljejo svoje fotografije, ki jih bomo z veseljem objavili v galeriji na naši spletni strani.

Lightbox galerija

Oglejte si predstavitveni video

Shema proge

TENIS

Teniška pravila in cenik - 2019

KOLESARJENJE

16. 6. 2019

ŠE NEKAJ DNI NAS LOČI DO 9. ARGONAVTSKEGA MARATONA!

Sedaj je pravi čas, da izkoristite nižjo ceno prijavnine, ki znaša 20 EUR. Na dan dogodka znaša prijavnina 25 EUR.

Posamezniki se lahko prijavite preko PRIJAVNEGA OBRAZCA ZA POSAMEZNIKE.

Skupine ali klubi se lahko prijavite preko PRIJAVNEGA OBRAZCA ZA SKUPINE ali KLUBE.

POMEMBNE INFORMACIJE – START in CILJ PRIREDITVE

Z veseljem sporočamo, da bo tudi letošnji osrednji prireditveni prostor na parkirišču trgovskega centra Mercator center Loka. S tem smo poskrbeli, da boste kolesarji imeli lažji pristop do prijavnega mesta in zagotovili dodatna parkirna mesta za kolesarje.

Start in cilj vseh tras ostanejo nespremenjeni t.j. START na Jelovškovi ulici in CILJ trase na 80km in 63km v ulici Delavsko naselje, cilj družinskega maratona – 32km v Jelovškovi ulici.

Ostale informacije

BALINANJE

Sladka zmaga doma. Naslednja tekma bo v ponedeljek 10. 6. ob 18h proti Blagajani, na igrišču upokojencev za pošto.

IZLETI

22. 9. 2019 – PLANINSKI IZLET – DOM NA KOFCAH